Anket

Posted on

wordle 6
Eğitim hayatının gün geçtikçe teknoloji ile bütünleşmesi ile, bu sektörde çalışan insanlar olarak biz de gitgide bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Bazı application’lar eğlenceli, ben de soru sormayı severim hele dedim ders dışına çıkıp arkadaşlarıma sorular sorayım ve verdikleri cevaplar estetik bir pano ile gösterilsin. Madem soru sormaya, insanların cevaplarına bu kadar meraklıyım ben de küçük bir oyun başlattım, tanıdıklarıma sordum : ‘Bu aralar kendinizi nasıl hissediyorsunuz?’ Bunu sormamın sebebi benim kendimi yorgun ve bitkin hissetmem ama dedim ki bakalım diğerleri ne durumda? Her cevapta ayrıca eğlendim, benden mail alan arkadaşlarım eminim ki düşündüler bu İdil ne peşinde? Oysa ki beni daha iyi tanıyanlar sıkıldığımı ve oyun oynamak istediğimi anlamışlardır:) İşte efendim ilk anketimin sonuçları bunlar, bazılarınız bu tür sorulara devam etmemi istedi, bir kısmı da bu istatiksel bezgin cevapları mevsime bağladı, söz her mevsim halinizi hatrınızı soracağım:) Ama bir kere daha anladım ki küçük oyunları hepimiz hala seviyoruz, ben boyama yapmaya bile bayılıyorum hala:)

Gördüğünüz gibi cevaplar anonim ve çok eğlenceli ruh halleri de var. Neyse farkettiğiniz gibi en çok tekralanan cevaplar diğerlerine göre daha büyük, bu durumda çoğunluk yorgun ama arada aşıklar, heyecanlılar da var ne güzel!! Her kafadan bir ses çıkmasını seviyorum ben, e madem siz de oyunları seviyorsunuz o zaman bu haftaya da yeni bir soru ile başlayalım.

Sorarım sizlere : En çok hangi kelimeyi seversiniz ana dilinizde? Cevaplar için: http://answergarden.ch/view/156300 Buraya her seferinde bir kelime (ya da kelime öbeği) olmak üzere istediğiniz kadar kelime yazabilirsiniz, diğer yazılan kelimeleri tekrar yazarak destek verebilir ya da yeni kelimeler önerebilirsiniz! Karar sizin:)

Bakalım havayi.com okuyucularının en sevdiği türkçe kelimeler hangileriymiş? Cevaplar için: Aklınıza geldikçe yazın bakalım.

Hepimize güzel bir pazar günü diliyorum, öpüldünüz!!

i.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *